Propozice — Vánoční výběh “Za zlatým prasátkem” – 3. ročník

Přátelé, kamarádi, společenští 🙂 běžci !

V neděli bude Štědrý den a bude tedy změna! Už třetí ( někteří už pátý 🙂 ) rok poběžíme do lesů “za zlatým prasátkem” 🙂 .
Posílám pár informací před touto veledůležitou událostí:

1. Start …
bude tradičně v 10:00 u železničního viaduktu přes Nežárku (roh ulic U Tratě a Družstevní).
2. Trasu …
jsem se rozhodl změnit a upravit = zkrátit (na cca 12km). Rád bych totiž, abyste poznali i jiná místa, kde JSOU “zlatá” prasátka. Dalším důvodem je i to, že původní trasu už “mlaďoši” znali a utíkali nám “starším” 🙂 . Nová trasa je více “lesněpolní” a tudíž “prasácká” 🙂 (= vemte si zablácené krosovky !) a méně se běží přes velké silnice.
3. Parkování …
je sice možné v okolí startu, ale moc míst tam není a místní nejsou zvyklí na davy 🙂 . Hradečáci raději doběhněte, zkrátil jsem vám o to trasu 🙂 .
4. Po doběhu …
kousek před cílem v Radouňce (stejně jako loni), bude připraven vánoční přípitek a drobné občerstvení. Jestli někdo máte nějaké přebytky cukroví k nabídnutí, tak se mi ozvěte.
5. Náhradní oblečení …
si můžete přinést na start a
my vám ho vezmeme na místo “občerstvování”, abyste tam nemrzli jako loni 🙂 a mohli s námi postát a pokecat trochu déle.
6. Příprava …
je jednoduchá: Ráno pokud možno vynechat snídani a běžet nalačno. Jednak si otestujete jak vaše tělo umí pracovat se zásobami glykogenu ( kecám 🙂 ), ale hlavně potom, co nalačno doběhnete a dáte si ten svařáček, tak UVIDÍTE všude okolo sebe ZLATÉ PRASÁTKO 🙂 .

Kulič

vybeh_za_zlatym_prasatkem4