Společně do cíle Jindřichohradeckého půlmaratonu

Blíží se červen a s ním již 3. ročník Jindřichohradeckého půlmaratonu. Chtěli byste zažít atmosféru tohoto běžeckého závodu, ale máte obavy, že trať je pro vás příliš náročná a dlouhá? Přijďte si zaběhnout i vy, protože běh není určen jen pro vytrvalce. 21 km trať je možno rozdělit a zúčastnit se jako dvoučlenná štafeta! Startujeme 23.6.2018 v 17 hodin a registrovat se můžete na stránkách ZDE.

Start a cíl závodu na certifikované 21 km trati je v parku pod hradeckým gymnáziem. Pokud poběžíte jako štafeta, nemusíte se obávat – na místo předávky v Ratiboři vás dopravíme připraveným autobusem a stejně tak i první členy štafety přivezeme zpět do cíle.

Stejně jako loni součástí hlavního závodu bude i rodinný běh na 2.2 km a soutěž mezi školami Rebel Run na stejné trati. Sportovní odpoledne tak může prožít opravdu celá rodina. Odměnou každému běžci bude nejen pocit vítězství nad vlastním pohodlím, ale samozřejmě pamětní medaile – ta čeká nejen na půlmaratonce, ale i na každého člena štafety a účastníka rodinného běhu.stafeta_banner

Pokud chcete vědět víc, projděte si tyto stránky Jindřichohradeckého půlmaratonu. Najdete zde podrobný popis trati, fotografie z minulých ročníků a samozřejmě veškeré aktuality ohledně letošního závodu. Neváhejte, v ceně startovného získáte pamětní tričko JEN pokud se zaregistrujete do konce měsíce května!