Poslední běho-kolo-procházka nanečisto

merici-kolecko2Milí běžci !
Zveme vás na naši POSLEDNÍ !!!, společensky významnou událost, tuto neděli dne 15.5. už ve 14:00 hodin v parku pod GVN a to na …

Procházku, projetí a …

proběhnutí …

… trasy Jindřichohradeckého půlmaratonu. Vzhledem k tomu, že já budu měřit trasu pomocí měřícího kolečka, tak asi nebudu schopen celou cestu běžet (jestli vůbec) a plánuju to spíše jako procházku – skupinka č.1. Každopádně si beru “běhací” věci a v úsecích kde to půjde se pokusím s kolečkem běžet. Předpokládám tedy, že mě (nám) projití celé trasy bude trvat tak 3-4 hodiny. Můžete si vzít i kolo a celou trasu si s námi chodci projet na kole. Pokecáme. Tolik informace pro ty co se obávají účasti, kvůli šílené rychlosti chrtů 🙂 .

Skupinka č. 2. = chrti, budou skuteční a opravdoví běžci – vodiči 🙂 , kteří už několikrát trasu proběhli nanečisto a velmi dobře znají její záludnosti (Hostinec u Jitky) a kteří povedou ty co si to budou chtít zaběhnout a neznají trasu. Upozorňuju, že jejich tempo je vražedné a jejich revírem je tahle trasa. Ale reálně to vidím tak na 4:50 – 5:30 až možná 5:45 🙂 . Pokusím se s nimi domluvit na startu, že bychom se sešli všichni u Jitky v Roseči. Neslibuju – jsou fakt rychlí !

Další naše společensky významná událost už nebude ! Pak už to bude, v sobotu 25. června 2016 v 15:00 hodin, na každém z vás osobně.