POZOR ! Jak to bude s možností vybrat si tričko ?

Ahoj příznivci Jindřichohradeckého půlmaratonu.
Chtěli bychom Vám oznámit, že stále věříme a doufáme v uskutečnění závodu v termínu 20. června 2020. Snad nám bude přát trošku toho štěstíčka a závod se uskuteční. 🙂 Proto stále běží registrace, i přesto, že máte všichni jiné starosti a Vaše pozornost je soustředěná jiným směrem. Zároveň chceme nechat možnost vybrat si tričko do startovního balíčku jako každý rok. Věřím, že pokud by situace, i přes start závodu, neumožnila dodání triček (z důvodu pandemie onemocnění Covid-19), nebudete nás za to bít tyčí po zádech, ale tuto mimořádnou situaci byste pochopili a vzali s úsměvem. Stále platí, že můžeme individuálně trénovat, ale nepřehánějme to s km, ať to vaše nabušené 🙂 tělo neoslabíte a máte síly pro případnou likvidaci “virového zmetka” 🙂
Běhu zdar 🏃‍♀️🙂
Žíža
Organizátoři si tedy vyhrazují právo na možné nedodání triček z důvodu pandemie onemocněním Covid-19 !!!

Vyjádření k onemocnění COVID – 19

Organizátoři Jindřichohradeckého půlmaratonu sledují vývoj místní a mezinárodní situaci ohledně onemocněním COVID – 19 a budou se řídit pokyny odborníků.

Nyní je 5. ročník Jindřichohradeckého půlmaratonu konaný dne 20. 6. 2020 potvrzen a počítáme s jeho realizací. Proto je registrace otevřena a aktuální.

Organizátoři Jindřichohradeckého půlmaratonu si vyhrazují právo učinit nezbytné rozhodnutí v závislosti na jakémkoliv rozhodnutí vlády ČR nebo jiných odborníků.

O nových informacích Vás budeme neprodleně informovat.

Kapacita Jindřichohradeckého půlmaratonu naplněna – registrace je ukončena !

Přátelé, kamarádi, běžci ! Děkujeme za obrovský zájem o 4. Jindřichohradecký půlmaraton, ale bohužel je kapacita štafet i celého půlmaratonu naplněna a registrace je ukončena. Zbývají nějaké volné startovní balíčky na rodinný běh, které je možno stále zakoupit v cyklosportu P+P v OC Florián. Děkujeme všem přihlášeným a budeme se těšit na vaše úsměvy v cíli závodu.

Kapacita štafet naplněna !

POZOR POZOR POZOR, registrace na štafetový závod je z důvodu naplněné kapacity ukončena. Nyní se lze zaregistrovat již pouze do celého půlmaratonu a i tam se nám startovka nebezpečně rychle zaplňuje. Děkujeme všem přihlášeným a budeme se těšit na vaše úsměvy v cíli závodu

Poslední tři dny registrace s tričkem zdarma !!!

Pro ty, co nechávají vše na poslední chvíli, jako já …    Máte poslední tři dny možnost získat registraci na běh s tričkem zdarma. Registrace poběží dle pravidel do 12.6.2019 nebo do vyprodání registrací. Vzhledem k posledním 77 místům na půlmaraton a posledních 17 pozic na štafetu doporučujeme s registrací neotálet.

Navyšovat kapacitu nebude možné z důvodu ručně barvených originálních medailí a jejich omezenému počtu.

Děkujeme za šíření této “poplašné” zprávy.

Dotazy na Rodinný běh

Množí se nám dotazy na Rodinný běh. Kdy se poběží, kde se budou balíčky prodávat a jestli zachováme cenu? Na vše Vám odpoví nový informační leták níže. Dobrá zpráva pro všechny: STARTOVNÉ NEZDRAŽILO Pokud bude velký zájem, přiděláme čísla i medaile. Líbí se Vám? Děkujeme za sdílení zprávy ve svém okolí.

rodinny