Jindřichohradecký duatlon – 3. října 2020

Sestav v rodině nebo s přáteli štafetu nebo zvládni výzvu duatlonu jako jedinec a zůčastni se 3. 10. 2020 prvního Jindřichohradeckého duatlonu. Založíme tak novou sportovní tradici v našem městě.

Úvodní běh – 7,7 km
Cyklistika (trekové, MTB kolo) – 26,8 km
Závěrečný běh (pro děti a moudré osoby ve štafetě) – 2,1 km

Kdy
v sobotu 3. října 2020 – start v 11:00 hod. (prezence 9.30 – 10.30)

Kde
Prostor startu, cíle a depa je v jednom místě – Park pod GVN, Jindřichův Hradec.

Pro koho
Závod je vhodný pro všestranné sportovce, kteří běhají a jezdí na kole. Trasa závodu je jednoduchá a mimořádně vhodná pro rekreační závodníky.

Další info najdeš na stránce JH duatlon propozice.

Přesun konání V. ročníku Jindřichohradeckého půlmaratonu na rok 2021

Vzhledem k současnému dění onemocnění COVID-19 a především bezpečnosti pro nás těch nejcennějších, tedy Vás běžců, jsme se rozhodli přesunout V. ročník Jindřichohradeckého půlmaratonu na rok 2021. Registrace tedy bude pokračovat až do příštího roku. Pokud by byl někdo ve finanční tísni a požadoval vrácení či storno startovného, pište prosím na mail: info@jindrichohradeckypulmaraton.cz

Děkujeme za pochopení a budeme se na Vás opět těšit v příštím roce.

POZOR ! Jak to bude s možností vybrat si tričko ?

Ahoj příznivci Jindřichohradeckého půlmaratonu.
Chtěli bychom Vám oznámit, že stále věříme a doufáme v uskutečnění závodu v termínu 20. června 2020. Snad nám bude přát trošku toho štěstíčka a závod se uskuteční. 🙂 Proto stále běží registrace, i přesto, že máte všichni jiné starosti a Vaše pozornost je soustředěná jiným směrem. Zároveň chceme nechat možnost vybrat si tričko do startovního balíčku jako každý rok. Věřím, že pokud by situace, i přes start závodu, neumožnila dodání triček (z důvodu pandemie onemocnění Covid-19), nebudete nás za to bít tyčí po zádech, ale tuto mimořádnou situaci byste pochopili a vzali s úsměvem. Stále platí, že můžeme individuálně trénovat, ale nepřehánějme to s km, ať to vaše nabušené 🙂 tělo neoslabíte a máte síly pro případnou likvidaci “virového zmetka” 🙂
Běhu zdar 🏃‍♀️🙂
Žíža
Organizátoři si tedy vyhrazují právo na možné nedodání triček z důvodu pandemie onemocněním Covid-19 !!!

Vyjádření k onemocnění COVID – 19

Organizátoři Jindřichohradeckého půlmaratonu sledují vývoj místní a mezinárodní situaci ohledně onemocněním COVID – 19 a budou se řídit pokyny odborníků.

Nyní je 5. ročník Jindřichohradeckého půlmaratonu konaný dne 20. 6. 2020 potvrzen a počítáme s jeho realizací. Proto je registrace otevřena a aktuální.

Organizátoři Jindřichohradeckého půlmaratonu si vyhrazují právo učinit nezbytné rozhodnutí v závislosti na jakémkoliv rozhodnutí vlády ČR nebo jiných odborníků.

O nových informacích Vás budeme neprodleně informovat.

Kapacita Jindřichohradeckého půlmaratonu naplněna – registrace je ukončena !

Přátelé, kamarádi, běžci ! Děkujeme za obrovský zájem o 4. Jindřichohradecký půlmaraton, ale bohužel je kapacita štafet i celého půlmaratonu naplněna a registrace je ukončena. Zbývají nějaké volné startovní balíčky na rodinný běh, které je možno stále zakoupit v cyklosportu P+P v OC Florián. Děkujeme všem přihlášeným a budeme se těšit na vaše úsměvy v cíli závodu.

Kapacita štafet naplněna !

POZOR POZOR POZOR, registrace na štafetový závod je z důvodu naplněné kapacity ukončena. Nyní se lze zaregistrovat již pouze do celého půlmaratonu a i tam se nám startovka nebezpečně rychle zaplňuje. Děkujeme všem přihlášeným a budeme se těšit na vaše úsměvy v cíli závodu

Poslední tři dny registrace s tričkem zdarma !!!

Pro ty, co nechávají vše na poslední chvíli, jako já …    Máte poslední tři dny možnost získat registraci na běh s tričkem zdarma. Registrace poběží dle pravidel do 12.6.2019 nebo do vyprodání registrací. Vzhledem k posledním 77 místům na půlmaraton a posledních 17 pozic na štafetu doporučujeme s registrací neotálet.

Navyšovat kapacitu nebude možné z důvodu ručně barvených originálních medailí a jejich omezenému počtu.

Děkujeme za šíření této “poplašné” zprávy.

Dotazy na Rodinný běh

Množí se nám dotazy na Rodinný běh. Kdy se poběží, kde se budou balíčky prodávat a jestli zachováme cenu? Na vše Vám odpoví nový informační leták níže. Dobrá zpráva pro všechny: STARTOVNÉ NEZDRAŽILO Pokud bude velký zájem, přiděláme čísla i medaile. Líbí se Vám? Děkujeme za sdílení zprávy ve svém okolí.

rodinny